Philips Monitor Evnia 49M2C8900L/00 49" QD-OLED, 32:9, 5120x1440 (Dual QHD), 144hz 0.03ms, 250 cd/m² (typical), 1,500,000:1, 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C (90W), 4x USB 3.2, Speakers (2x 7.5W tw
Šifra: 49M2C8900L/00
Jamstvo (mjeseci): 36
Dostupnost artikla:
Webshop:   Dostupno za narudžbu
Varaždin:   Po narudžbi
Prečko, Zagreb:   Po narudžbi
Strmec, Sveta Nedelja:   Po narudžbi
Pregled vrsta plaćanja
Bankovna uplata / e-bankarstvo - 10% popust
Za plaćanje karticom jednokratno odobravamo 7% popust.
Plaćanje se vrši gotovinom, u našoj poslovnici. 10% popust
Cijena bez popusta
Plaćanje kriptom 10% popust ( BTC, ETH, XRP i ostale).
Cijena za plaćanje prilikom dostave na adresu. 5% popust